Точність GPS-позиціювання: 10 метрів (на відкритій місцевості)
Розмір: 42х26х15 мм
Час роботи від акумулятора: до 72 годин
Час роботи в режимі онлайн відслідковування: до 24 годин
Особливість: GPS-відстеження в реальному часі
Кнопка SOS: Так
Micro USB кабель: в комплекті
Стійкість до магнітного впливу: Так
Додаток: 365GPS
Розмір: 42х26х15 мм
Час роботи від акумулятора: до 72 годин
Час роботи в режимі онлайн відслідковування: до 24 годин
Особливість: GPS-відстеження в реальному часі
Кнопка SOS: Так
Micro USB кабель: в комплекті
Стійкість до магнітного впливу: Так
Додаток: 365GPS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Точність визначення координат GPS до: | 10 м |
| Стан | Новий |
| Харчування | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 400 мАг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 42 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴

