Плата BMS JK-B2A8S20P для збірки акумулятора 12-24 В
Модель: B2A8S20P-v19
Кількість елементів для LiFePo4: 4S-8S
Метод балансування: активний балансир
Струм балансування: до 2 А
Довготривалий струм розряду: 200 А (піковий до 350А)
Довготривалий струм заряду: 200 А
Захист від перенавантаження струму заряду (регулюється): 10-200А
Захист від короткого замикання: є
Функції Bluetooth: Android/IOS
Діапазон робочих температур: -30 °С...+70 °С
Розміри: 153 мм х 126 мм х 16 мм
Комплектація: плата BMS JK-B2A8S20P + кнопка + латчики температури 2 шт + балансувальні дроти з роз'ємом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Активний балансир |
| Стан | Новий |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 200 г |
| Напруга | 24 В |
| Максимальний струм | 200 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 590 ₴
